Виконуємо обробку відкосів вікон зовні

Облицювання укосів є завершальною фазою при монтажі нових вікон ПВХ. Треба сказати, що багато фахівців вважають, що оздоблення пластикових вікон зовні за ступенем важливості на порядок перевершує аналогічні роботи, що проводяться всередині приміщень.

Чому потрібна зовнішня обробка відкосів?

Після заміни вікон, залишені необробленими відкосами , виглядають не тільки - не естетично, але і з часом це згубно позначиться на герметичності отворів. Монтажна піна, під впливом сонячних променів і вітрів, розвалюватиметься, перетвориться на крихту, почне вивалюватися з отвору. В результаті це призведе до того, що у вашій оселі "пропишуться" протяги. Оздоблення укосів вікон зовні дає можливість підвищити теплоізоляцію всього отвору та надає вікну зовні естетичний зовнішній вигляд.

Обробка відкосів

Використовувані методи та матеріали для облицювальних робіт

Є цілий ряд способів зробити облицювання вікон , розглянемо найвідоміші з них. Надати закінчений вигляд і облагородити пластикові вікна можна, використовуючи:

  • оштукатурювання укосів (використання штукатурки як оздоблювальний матеріал);
  • сендвіч панелі;
  • готові вироби із пластику;
  • гіпсокартон.

Пам'ятайте, що своєчасно та якісно оброблені укоси вікон дозволять уникнути багатьох проблем. Такі вікна не бояться перепадів температур, добре захищають від зовнішнього шуму та холоду/спеки.

ВАЖЛИВО! Якщо ви не зробили обробку укосів з боку вулиці; якщо між вікном і стіною у вас "стирчить" монтажна піна - не дивуйтеся, якщо через деякий час ваші вікна почнуть протягати, почне з'являтися конденсат на внутрішніх укосах, або вони почнуть руйнуватися.

 

Якщо Вам потрібно якісно зробити обробку відкосів вікон чи дверей звертайтесь у компанію Львівський Балкон, наші фахівці якісно та надійно виконають всі необхідні роботи