Пластикові вікна від виробника «ГЛАССО»

Купуючи вікна, кожен розраховує на те, що вони будуть бездоганно служити протягом тривалого періоду. Але, щоб це було дійсно так, необхідно робити вибір серед продукції тільки надійних виробників, які завоювали репутацію високою якістю своєї продукції. Компанія GLASSO – має велике підприємство, яке постачає на ринок величезний асортимент систем скління. Істотну частку продукції складають пластикові вікна, розробці і створенню яких фахівці компанії приділяють особливу увагу.

Компанія використовує у виробничому процесі комплектуючі найвищої якості і новітні технології, що сприяють створенню вікон нового покоління з високою енергоефективністю, прекрасними естетичними якостями і високими експлуатаційними властивостями. Крім конструкцій зі стандартними склопакетами, компанія може запропонувати віконні системи, що володіють підвищеними енергозберігаючими або шумоізоляційні властивості, що забезпечують підвищений захист від літніх сонячних променів або підвищеною стійкістю до злому. Комбінування певних властивостей дозволить втілити в вікнах оптимальні властивості для тих чи інших умов експлуатації.

У нашій компанії можна зробити замовлення на вікна в будь-якій кількості. Замовлення буде виконано в найкоротші терміни, незалежно від того, побажаєте ви отримати стандартні віконні конструкції або системи скління, проектуються та виготовляються за індивідуальним замовленням. При розробці кожної конструкції фахівці компанії строго дотримуються стандартів ГОСТ, а всі етапи виробничого процесу піддаються строгому контролю якості. Тому компанія впевнена в якості своєї продукції і надає на неї досить тривалий гарантійний термін. Щоб пластикові вікна служили дійсно довго, їх встановленням повинні займатися професіонали. Фахівці GLASSO пропонують свої послуги з установки вікон за цілком прийнятними цінами. 

Пластикові вікна GLASSO – ефективне рішення для скління будівель. Такі вікна у Львові – це запорука комфорту за доступною ціною і додаткова можливість економії енергоресурсів.

glasso_4s-1.jpg

Glasso 5S

2000 грн

glasso_7s-1.jpg

Glasso 7S

2000 грн

glasso_85-1.jpg

Glasso 85

2000 грн

kbe_58_s.jpg

Glasso KBE 58

2000 грн

kbe_70_s.jpg

Glasso KBE 70

2000 грн