Заливання плити під балкон

У деяких житлових будинках балкони на нижніх поверхах не передбачені проектом будівлі. Але бажання збільшити площу квартири штовхає мешканців 1 та 2 поверхів прилаштовувати балкон самостійно, і на фасадах будівель все частіше з'являються саморобні прибудови. Сьогодні більшість обмежень на прибудований балкон знято, і з'явилася можливість мрію втілити в реальність, і зробити прибудову.

Плита підлоги на балконі є головним елементом, що відповідає певним вимогам техніки виготовлення та безпеки.

Будівництво будь-якого фундаменту і заливка плити на балкон має певну послідовність:

  • Розмітити периметр основи на місцевості, по кутах забити кілочки, натягнути мотузку. Перевірити правильність кутів, щоб будівництво не перекосилося.
  • Влаштовується опалубка з дощок, у якій монтується каркас із арматури, стрічковий фундамент можна зробити з готових залізобетонних блоків. Щоб будівництво було надійним, перед встановленням стовпів на дно ям наливається шар бетону в 10-20 см
  • Далі конструкція заливається бетоном.
  • Коли основа застигне, знімається опалубка, потім руберойдом або бітумною мастикою гідроізолюються боки та поверхня бетонних конструкцій.

Бетон набирає міцність 28 днів, тільки після цього можна навантажувати основу. Висоти фундаменту прибудови та будинку мають бути рівними. 

Балкон - це та частина, яка постійно схильна до випробувань навколишнього середовища і з усіх боків омивається дощами, опалюється сонцем, обдувається вітрами і т.д. Тому до процесу заливання підлоги балкона слід підійти відповідально, довіряючи лише досвідченим фахівцям.

Товщина балконної плити варіюється від 10 до 16 см.
 
Звертайтесь до нас і ми виконаємо роботи якісно та в обумовлений термін

Галерея наших робіт

Заливка плити, скління, дах
Стяжка гідроїзоляція підлоги
Фасадні роботи Реставрація плити
Ппанорамне скління балкону, заливка плити
Доливка плити  , зварні роботи
Монтаж скляної терасси
Заливка плити на балкон
Заливка плити для балкону
Заливка плити та скління балкону
Заливання плити, та поварка каркасу
Дозаливка плити
Залавка плити