Професійний монтаж пластикових вікон та дверей у м.Львів  за демократичною ціною

Встановлення пластикових вікон стає завершальним етапом ремонтних робіт. Для того, щоб віконні конструкції прослужили довго і виглядали привабливо, необхідно звертатися до професіоналів, які точно знають, як монтувати вікна відповідно до ДСТу.

Компанія «Льіввський балкон» пропонує клієнтам компетентні послуги досвідчених монтажників, які готові виконати встановлення металопластикових вікон у найкоротші терміни за розумною ціною у Львові та області. Ми створимо проект скління і виготовимо вікна з міцного німецького профілю точно в обумовлений термін.

Не відкладайте замовлення послуг, адже при оформленні договору в день проведення замірів Ви гарантовано отримаєте знижку.

Особливості виконання робіт та вимоги щодо встановлення

 Установка вікон ПВХ - процес, який суворо регламентований діючими стандартами. Правильно встановлена ​​конструкція служить довше, менш схильна до негативного впливу навколишнього середовища, виглядає привабливо і дозволяє власнику створити комфортний мікроклімат у приміщенні. Брак при монтажі або виготовленні вікон призводить до того, що конструкція служить набагато менше і вимагає додаткових витрат на сервісне обслуговування або заміну через кілька років використання. Наші майстри дотримуються всіх вимог ДСТу, а саме:

  • Встановлюють віконну систему рівно, з мінімальним відхиленням по горизонталі та вертикалі.
  • Монтують шви в 3 шари що дозволяє гарантувати високу гідро-і пароізоляцію.
  • Кріплять вікна на колодки та розпори, у відповідні отвори.
  • Для надійної фіксації конструкції використовують анкерні стрижні та пластини, розміщуючи їх у рівних проміжках.

Дотримання рекомендації ДЕРЖСТАНДАРТу забезпечує віконній системі надійність, міцність і довговічність, а також дозволяє уникнути браку та додаткових витрат, виконуючи монтаж вікон.

Співробітники нашої компанії виконують роботи будь-якого ступеня складності

 У нас клієнти зможуть недорого замовити монтаж віконних систем та дверей. Ми маємо необхідну технічну, матеріальну та кадрову базу для виконання робіт у строк недорого та з чітким  дотриманням правил та норм.

 Від чого залежить ціна установки вікон ПВХ

Компанія «Львівський балкон» встановлює вікна та двері різних форм та розмірів за демократичною ціною. До наших послуг входить їх правильний монтаж та сервісне обслуговування. Ми готові надати клієнтам вигідні знижки та акції, що дозволить провести скління в будинку чи квартирі дешево. Ціна за роботу в нашій компанії розраховується індивідуально, залежно від таких факторів:

  • складності робіт;
  • розмірів та типу обраних вікон;
  • наявності додаткових послуг;
  • терміновості.

Розрахувати попередню ціну віконних систем можна заповнивши заявку на нашому сайті, або зателефонувати до нас за контактними даними які є у нас на сайті.