Ваш балкон під ключ

Недорого засклити балкон набагато простіше, ніж Вам здається. Фахівці компанії «Львівський балкон» допоможуть грамотно скористатися квадратними метрами, які займає балкон або лоджія: облаштують місце для роботи чи відпочинку, зберігання речей або вирощування рослин. Ми пропонуємо склити будь-який балкон під ключ. Електрика, всі види оздоблювальних робіт, ремонт чи настил підлоги - нам під силу зробити ремонт і виконати різні завдання за адекватною вартістю.
 

Наша пропозиція

Зовнішнє оздоблення. Ця послуга включає великий перелік робіт, серед яких може бути:
 
  • тепле скління (профілем VEKA);
  • легке холодне скління (алюмінієвими профільними системами Provedal);
  • обробка парапету лоджій пластизолем, сайдингом чи гофролистом;
  • встановлення даху на металокаркасі.
 
При необхідності парапет можна утеплити або зміцнити за допомогою кладки з піноблоків та зробити винос під скління алюмінієвим профілем до 30 см.
 
Внутрішнє оздоблення. До такої послуги може входити комбінація з кількох видів робіт. Наприклад, балкон та лоджія можуть бути об'єднані з кімнатою. У разі балконний блок демонтується повністю, після чого виконується обробка укосів, встановлюється стільниця. Оздоблення стін виконується пластиковими панелями, гіпсокартоном або дерев'яною вагонкою. На підлогу можна покласти шпунтовану або паркетну дошку, плитку, ламінат або лінолеум. Також майстри зроблять монтаж електрики (встановлять розетки, повісять світильники та за необхідності зроблять підлогу з підігрівом). 
 
Ми працюємо У м.Львів та області. Щоб дізнатися ціну ремонту, скільки коштує кожен вид обробки, а також склити лоджію або замовити балкон під ключ, достатньо залишити заявку на нашому сайті.

Ваш балкон - наша репутація