Зварювання - технологічний процес, при якому утворюється нероз'ємне з'єднання металів та інших матеріалів (наприклад, ПВХ профілю).

Зварювальні роботи здійснюються нашою компанією Львівський балкон у виробничих умовах та на виїзних монтажних роботах. Процес зварювання досить небезпечний, при ньому можливі загоряння, розбризкування металу, ураження електричним струмом або отруєння газами. Такі роботи в нашій компанії виконують професіонали, які мають необхідні навички роботи та досвід.

 У разі будівництва «балкону під ключ» або проведення ремонту на балконі/лоджії без зварювальних робіт не обійтися.

 Види зварювальних робіт, які виконує компанія «Львівський балкон»:

  • відновлення та зміцнення підлоги балкона за допомогою каркасної конструкції, яка приєднується по периметру;
  • створення та приєднання конструкції виносу по підлозі балкона;
  • розширення площі балкона по підвіконню, яке включає зварювання та приєднання металевої конструкції до парапету;
  • посилення існуючих поручнів балкона або виготовлення нових;
  • роботи з виготовлення каркасу даху для балкона чи лоджії;
  • приварювання опорних стійок для підтримки даху або французького балкона;
  • виготовлення ґрат на вікна, перил для балкона.

Послуга з розширення площі балкона по плиті та підвіконню дуже вигідна для господарів багатоквартирних будинків адже дозволяє  з балкона або лоджії зробити додаткові квадратні метри.

Розширення (або виніс) по підлозі додасть від 10 до 40 см по всьому периметру. Кількість сантиметрів залежить від плити та характеристик стіни будівлі.

Модульний дах виконується із металевих модулів, які з'єднуються між собою, а кожен модуль окремо кріпиться до стіни будівлі. Такі дахи можуть встановлюватись на балкони без скління для захисту від опадів.
 
Рамковий дах зварюється у вигляді каркаса, який кріпиться до стіни будівлі, та встановлюється на металеві опори. Такий дах застосовується для балконів великих розмірів як окремо, так і разом із склінням.
 
Зварювальні роботи для балкона виконуються, якщо необхідно відновлювати плиту та парапет. Для облаштування балкона можуть знадобитися зварювальні роботи для виносу по підвіконню та встановлення даху. Кожну з цих послуг ми виконаємо для вас окремо чи комплексно.
 
Зварювальні роботи для лоджії проводяться у разі заміни парапету, винесення лоджії по підвіконню, встановлення даху. До особливостей зварювальних робіт для лоджії можна віднести те, що конструкцію з винесення підвіконня приварюють у рівень з бічними стінами, якщо парапет лоджії розташований поглиблено, а не по краю бічних стін.
 
Вартість зварювальних робіт залежить від кількості та обсягу необхідних конструкцій, а також від складності робіт. 
 
Як зробити замовлення?
Для замовлення послуг з відновлення або будівництва балкона під ключ заповніть форму зворотного зв'язку або передзвоніть до нас за номерами телефонів вказаних у нас на сайті

Галерея наших робіт

Скління та ремонт балкону
Зварювальні роботи Воля висоцька
Зварювання перил на балкон
Заливання плити, та поварка каркасу
Г-подібний балкон скління
Монтаж сотового полікарблнату
Монтаж дашка
Сендвіч дах на балкон
Поварка перил
Монтаж плитки і даху
Дах на балкон та зварні роботи
Скління балкону, зварювальні роботи