Внутрішнє оздоблення балкона або лоджії "під ключ" починається з підбору необхідних оздоблювальних матеріалів. При виборі того чи іншого матеріалу для обробки балкона зсередини, менеджери нашої компанії хоч і рекомендують звертати увагу насамперед на переваги та недоліки, але закликають не забувати ще про одну річ: потрібно враховувати, чи підійде обраний матеріал для використання на балконі конкретного типу. Дуже важливо, перед виконанням ремонту звернути увагу на практичність та майбутній дизайн.
 
Вартість внутрішнього оздоблення балкона або лоджій у Львові залежить саме від обраного вами матеріалу. Ви можете зв'язатися з нами та отримати безкоштовну консультацію. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати найбільш прийнятний варіант для внутрішнього оздоблення балкона або лоджії.
 

Оздоблення балкону під ключ

Оздоблення балкона «під ключ» починається зі скління, яке оберігає балкон від негоди, шуму та надає йому привабливого зовнішнього вигляду. Залежно від Ваших потреб та побажань, ми здійснюємо «холодне» та «тепле» скління. При замірах наші спеціалісти враховують специфіку планування кожного балкона та вибирають оптимальні рішення при виборі конструкції скління.
 
Зробити внутрішнє оздоблення балкона "під ключ" - означає подвійно застрахувати себе від атмосферних неприємностей та шуму.
Для внутрішньої обшивки балконів ми пропонуємо широкий спектр матеріалів:
 
  • пластикові стінові панелі;
  • пластикова вагонка;
  • дерев'яна євровагонка;
  • гіпсокартон.
Вибрати найбільш підходящий тип матеріалу Вам допоможуть досвідчені майстри нашої компанії. Ми також приймаємо заявки на цікавий та неординарний дизайн внутрішнього приміщення балкону та готові з радістю реалізувати всі Ваші нестандартні рішення!

Оздоблення лоджії під ключ

При замовленні внутрішнього оздоблення лоджії «під ключ» у нашій компанії, ми пропонуємо Вам - безкоштовний замір та якісний, швидкий монтаж!
 
На Ваш вибір ми готові зробити обробку лоджії «під ключ» з різних оздоблювальних матеріалів, таких як:
  • пластикові стінові панелі;
  • пластикова вагонка;
  • дерев'яна євровагонка;
  • гіпсокартон.
Якщо вам набрид бардак на балконі, і є бажання перетворити Ваш балконний простір на тепле та затишне приміщення, де можна відпочити, зробити ігрову кімнату для дітей або просто зробити додаткову теплу кімнату, то Ви звернулися за адресою!
 
Ми маємо великий досвід утеплення лоджії та об'єднання її з квартирою (кімнатою або кухнею). При такому підході, ми можемо зробити Вам тепле скління лоджії (якщо у Вас його ще немає), далі ретельно утеплити всю лоджію, демонтувати балконний блок, що відокремлює лоджію від кімнати або кухні, зробити якісне і стильне внутрішнє оздоблення лоджії «під ключ» з обраних Вами оздоблювальних матеріалів.
 

Оздоблення балкону вагонкою

Щоб на Вашому балконі було затишно та легко дихало, радимо в такому разі обшити його дерев'яною євровагонкою «А»-класу з настилом дерев'яних європолів із сосни чи ялинки.
Це класичний вид внутрішнього оздоблення балконів та лоджій, який радуватиме Вас довгі роки своїм природним живим матеріалом та відчуттям єднання з природою.
 

Оздоблення балкону панелями ПВХ (пластикова вагонка)

Якщо на балконі потрібна естетична краса та довговічність оздоблювальних матеріалів, тоді ми рекомендуємо Вам зробити оздоблення балкона чи лоджії пластиковими стіновими панелями. Причому вони можуть бути просто гладкими і глянцевими з малюнком, так і ламінованим зі структурою дерева, тканини або шпалер, різних колірних відтінків і рішень.
 
При внутрішній обробці балкона панелями ПВХ, підлогу на балконі або лоджії ми робимо спочатку з USB плити, а потім на неї настилаємо ламінат або лінолеум, в залежності від обраного Вами підлогового матеріалу. За Вашим бажанням замість USB плити ми готові зробити стяжку і укласти на неї плитку для підлоги.
 
Звісно, ​​зробивши тепле скління балкона чи лоджії, ми перед чистовою обробкою балкона зробимо якісне та надійне утеплення, щоб Ваш новий балкон був затишним та теплим навіть у зимову пору року!
 
Звертайтесь до нас і ми виконаємо роботу швидко та якісно і за розумну ціну!

Галерея наших робіт

Монтаж металопластикових вікон
Скління та ремонтні роботи на балконах
Балкон на останньому поверсі з дахом
Балкон під ключ
Обшивка балкону та зварювання перил
Монтаж металопластикових вікон
Скління балкону та балконного блоку
Ремонтні роботи на балконі
Скління балкону та ремонтні роботи
Установка вікон та внутрішні роботи
Монтаж розсувних конструкцій
Панорамне скління