Покрівельні роботи у Львові. Монтаж та ремонт дахів заміських будинків та дач у Львівській області

Якщо Ви потребуєте повного або часткового ремонту покрівлі - звертайтесь! Співробітники нашої компанії виконають свою роботу на найвищому рівні: якісно, ​​швидко та за привабливою вартістю.
Завдяки безлічі напрацювань, величезному досвіду та належному професіоналізму, ми бездоганно виконуємо свої зобов'язання. Гарантуємо вирішення будь-якої проблеми з дахом, з використанням сучасних матеріалів та комплектуючих.

Ми займаємось:

  •     частковим ремонтом покрівлі
  •     заміною старої покрівлі на нову
  •     будівництвом покрівлі під ключ
  •     влаштуванням решетування, пароізоляцією, монтажем утеплювача та сайдингу
  •     монтажем розжолобків та мауерлату, карнизних примикань та ін.
  •     підшивкою звисів та встановленням водостічних труб

Ми проводимо покрівельні роботи в межах Львову та Львівської області, для уточнення більш конкретної інформації, рекомендуємо зв'язатися з нашим менеджером та проконсультуватися з приводу тонкощів та нюансів, притаманних покрівельним роботам.

Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху
Монтаж даху

Замовити Монтаж даху можна за номером телефону
або заповнивши заявку на сайті

Покрівельні роботи у Львові – етапи виконання робіт

Покрівельні роботи припускають чітке дотримання технологічних вимог, завдяки яким можна закласти правильну основу та отримати результат, що радуватиме протягом багатьох років. Ця процедура включає такі етапи:

  1. Розробка проєкту. Кваліфіковані спеціалісти займаються розробкою проєкту з урахуванням знятих вимірів. Важливо, щоб фахівці мали достатній досвід і компетенцію, оскільки від якості виконання цього етапу безпосередньо залежить надійність підсумкового результату.
  2. Узгодження кошторису. Завдяки коректно та грамотно складеному кошторису запобігається виникнення непорозумінь надалі. Перехід до наступного етапу можливий лише у тому випадку, якщо будівельники пропонують об'єктивну вартість, а замовників вона влаштовує. Якщо думки відрізняються, завжди є можливість внесення коригувань. Переконатися у високій кваліфікації кошторисника можна шляхом задання різноманітних питань. Якщо вам пощастило зіткнутися зі справжнім професіоналом, швидше за все вам запропонують безліч різних варіантів, які передбачають використання альтернативних матеріалів.
  3. Доставка будівельних матеріалів. Насправді якщо у вас немає сумнівів щодо компетенції бригади, цей етап не представляє для замовників абсолютно ніяких складнощів. Однак в іншому випадку краще звертати увагу на товщину профнастилів та інші параметри, які відіграють важливу роль у довговічності даху.
  4. Виконання робіт. На цьому етапі необхідно звернути увагу на те, чи є старший бригадир, з яким можна обговорювати поточні питання, яке обладнання використовують майстри, зі скількох людей складається з бригади.

На термін виконання робіт впливає безліч факторів. Якщо йдеться про дрібні покрівельні роботи, це завдання може зайняти пару тижнів. А ось повністю перекрити дах фахівці можуть від двох тижнів до місяця.

Дізнатись орієнтовну Вартість покрівельних робіт можна за допомогою нашого клькулятора