Технологія монтажу дзеркальної плівки

Технологія монтажу дзеркальної плівки

Щоб забезпечити високоякісний монтаж плівки, потрібно спочатку витягти скло, а потім приступати до її фіксації. Якщо не дотримуватися цього правила, то через час краї почнуть відгинатися, а матеріал поступово відклеїться. Щоб затонувати скло, необхідно підготувати такі інструменти:
 • самоклеящуюся плівку, яка має дзеркальний ефект або декорований малюнок;
 • два скребка (на одному повинен бути гумовий край, а на іншому - загострений металевий);
 • розпилювач води;
 • шпатель, який має широкий захоплення (рекомендується взяти пластмасовий і гумовий інструмент);
 • канцелярський ніж;
 • серветку, яка не залишає ворсинки;
 • рідке мило (для цих цілей деякі фахівці рекомендують використовувати дитячий шампунь).

Після вибору і покупки плівки потрібно підготувати всі умови. Погода на вулиці повинна бути теплою.

Оптимальні умови - від +5 до +35 градусів Цельсія, рівень вологості - 60-80%. Якщо порушити ці правила, то клейовий шар швидко висохне, тому полотно буде швидко відшаровуватися. В результаті плівка не виконуватиме свої функції.

Щоб вона прослужила тривалий час, потрібно дотримуватися наступну технологію:

 1. У приміщенні важливо провести генеральну вологе прибирання. Для цього миють все поверхні, щоб запобігти попаданню бруду або частинок пилу.
 2. З рами потрібно витягти скло, добре його вимити, дочекатися повного висихання. На поверхні не повинно бути розлучень. Далі готують розчин з використанням рідкого мила, води.
 3. На наступному етапі роблять виміри, розкрій плівки. Параметри знімають зі знятого скла. В обов'язковому порядку додається припуск в 3-4 мм.
 4. На скляну поверхню накладається полотно. З плівки попередньо знімається захисний шар, зволожується з використанням пульверизатора.
 5. Плівку фіксують за допомогою шпателя. Для видалення бульбашок рухатися потрібно від центру до країв.
 6. Якщо в цьому є необхідність, то виконується корекція обклеювання. Коли між полотном і склом присутня вода, то зробити цей процес досить легко, щоб прибрати бульбашки, нерівності при обклеювання.
 7. Зайва волога під полотном забирається за допомогою гумового шпателя.

Після обклеювання потрібно почекати близько 15 днів. Не можна використовувати фен або інші пристосування, щоб висушити плівку. В процесі випаровування вологи вона почне ставати повністю прозорою. Якщо після обклеювання залишилося кілька дрібних бульбашок, то не потрібно за них переживати. Це не брак, тому що вони зникають самостійно.

Правила догляду

Щоб дзеркальна плівка порадувала своєю практичністю і зовнішнім виглядом, потрібно подбати про правильний догляд за нею. Для цього необхідно періодично очищати поверхню від бруду та пилу. Прибирання робиться обов'язково вологою ганчіркою без ворсу.

Категорично заборонено використовувати ганчір'я, грубі або металеві предмети. Вони можуть пошкодити поверхню. З особливою обережністю потрібно ставитися до тонкого матеріалу, який має ефект незначного затемнення. Фахівці рекомендують не використовувати щітки, абразивні засоби, тому що вони надають механічний вплив.

Щоб ефективно видаляти пил, необхідно самостійно робити розчин. Для цього змішують рідке мило з водою. Можна застосовувати і дитячий шампунь. Завдяки правильній обклеювання та дбайливому догляду плівка прослужить тривалий час.

Якщо Вам потрібно швидко і якісно затонувати вікно, звертайтесь в компанію Львівський Балкон, фахівці нашої компанії якісно та швидко виконають всю роботу!