Застосування дзеркальної плівки для захисту вікна від сонця

Застосування дзеркальної плівки для захисту вікна від сонця

Дзеркальна плівка знайшла своє широке застосування для захисту вікон від ультрафіолетових променів. Все рідше для цих цілей використовують штори, фіранки, жалюзі. Тоновані стекла красиво виглядають на вікнах будинків, квартир, багатоповерхових офісних будівель. Плівка має різними перевагами, тому користується підвищеним попитом.

Головні особливості

Дзеркальна плівка досить щільна. Під час виробництва використовується полімерний матеріал, який здатний поглинати ультрафіолетові промені, інфрачервоне випромінювання. Якщо використовувати тонировочную плівку, то можна захистити кімнату від прогріву через віконне скло.

Ще одна особливість - це підвищення міцності. Скло стає менш сприйнятливим до вібрації, несильним ударам. Під час вибору плівки потрібно врахувати цей параметр. Чим вище значення, тим міцніше стає скло. Такий матеріал в кілька разів мінімізує витрати на споживання електрики. Кімната не буде нагріватися від сонця, тому всередині приміщення немає необхідності додатково використовувати кондиціонер або вентилятор.

Є варіанти сонцезахисних плівок, які створюють односторонню видимість. Люди, які будуть перебувати всередині, зможуть бачити те, що відбувається за вікном, але не буде видно з вулиці. Плівка використовується для оформлення багатьох будівель, обклеювання вікон кафе, кінотеатрів, офісних підприємств, банків. Багато людей застосовують матеріал для власної безпеки.

Основні переваги

Виробники пропонують широкий і різноманітний асортимент кольорових рішень для оформлення будівель. Кожна модель має свої переваги й недоліки. Можна виділити кілька головних пеерваг:

  • Безпека. Люди, які перебувають на вулиці, не бачитимуть, що відбувається всередині кімнати. Вони побачать власне відображення.
  • Збереження оптимального мікроклімату в приміщенні. Навіть в жарку пору року ультрафіолетові промені не будуть проникати в кімнату. Завдяки цьому повітря не нагрівається. Саме тому немає необхідності включати додаткову охолоджувальну техніку.
  • Захист скла. Плівка запобігає виникненню сколів або тріщин від ударів. Скло стає більш міцним, міцним. Ще одна перевага - захист предметів від вигорання.
  • Усередині кімнати залишається досить світла. Вдень не потрібно буде включати освітлювальні прилади.
  • Відсутність відблисків і віддзеркалення. Сонце не заважатиме очам, не зіпсує зір. Техніка або інші предмети інтер'єру не відображаються у вікні.
  • Сучасне оформлення та дизайн. Світлозахисна плівка приваблює своїм незвичайним зовнішнім виглядом, тому користується особливою популярністю. Виробники пропонують варіанти для класичного або сучасного оформлення.
  • Усунення стороннього шуму. Наклейка допомагає частково мінімізувати звуки, які доносяться з вулиці.

Світловідбиваючий матеріал має приємний і естетичний зовнішній вигляд. Він гармонійно вписується в дизайн кімнати і офісного приміщення.

Існуючі недоліки

При виборі наклейки на вікна від сонця потрібно звернути увагу не тільки на головні переваги, але і на недоліки. До негативних моментів відносять відсутність можливості регулювання світлових променів. Якщо всередині кімнати включити світло або інші освітлювальні прилади, то ефект захисту від поглядів сторонніх людей перестає працювати. Саме тому не потрібно позбавлятися від штор.

У зимовий період, навіть в сонячні дні, приміщення буде прогріватися погано. Щоб зробити покупку, важливо звернути увагу на всі ці фактори. Якщо вибирати дзеркальну плівку на вікна з низьким рівнем міцності, то вона не буде захищати скло від різних пошкоджень.

Технологія монтажу дзеркальної плівки  продовження статті....