Шумопоглинаючі склопакети – ефективна звукоізоляція

Шумопоглинаючі склопакети – ефективна звукоізоляція

Основний витік тепла в житловій та нежитловій нерухомості відбувається через вікна. Вони ж пропускають і вуличний шум, що погіршує якість життя і негативно впливає на роботу, якщо йдеться про офіс. Традиційні однокамерні вікна ПВХ належного рівня захисту не забезпечують. Гідна ізоляція досягається установкою спеціальних склопакетів.

Що таке шумоізоляційні вікна

Всі віконні системи, які виготовляються сьогодні, мають стандартну конструкцію. Вони складаються з двох елементів – рами та склопакетів (одно-, дво- або трикамерних). Звукоізоляція залежить не тільки від товщини скла та їх площі, а й монтажу систем, ущільнювачів, фурнітури.

Шумоізоляційний склопакет герметичний. Він здатний знизити показники зовнішнього шуму у приміщенні, сформувати сприятливий мікроклімат для відпочинку та роботи. Забезпечивши нерухомість надійними системами можна забути про зовнішню метушні, навіть якщо квартира, будинок чи офіс знаходиться на жвавій вулиці мегаполісу. Завдяки інноваційним рішенням досягти максимального комфорту нескладно, якісніший шумоізоляційний склопакет зробить рівень шуму на порядок нижче (до 35 дБ).

Як досягається шумоізоляція?

Шумоізоляційний склопакет виготовляється не за стандартною схемою. Для виготовлення цих рішень використовуються перевірені методики та технології. Відомо більше 10 варіантів, як зробити вікна ПВХ або конструкції з дерева герметичними, що не пропускають зовнішній шум. Але не всі способи дійсно ефективні та вигідні споживачеві, наприклад, інертний газ, яким іноді заповнюють камери склопакетів

Розглянемо лише ті технології, якими точно можна покращити звукоізоляційні властивості віконних систем:

  • Установка скла, що відрізняється товщиною. При виробництві склопакетів доцільно брати скло з різними показниками товщини полотна. Ідеально, якщо виробник поєднує 6 та 4 мм. У цьому випадку звукоізоляція буде покращена в рази, а зменшити шум вдасться до 32 дБ.
  • Застосування камер різних за симетрією. Формуючи різну відстань між камерами у двокамерних, трикамерних конструкціях, шумоізоляція буде підвищена. Хороше поєднання – 10 та 6 мм, за допомогою чого досягається зниження шуму на 30 і більше дБ.
  • Використання триплексу. Багатошарове скло збільшує загальну вагу конструкції, але робить захист від шуму більш ефективним.
  • Поліпшення параметрів профілю. Не лише властивості склопакетів впливають на шумопоглинання. Рама також здатна пропускати зовнішні звуки. Для її герметичності внутрішній простір заповнюється спеціальними матеріалами, що затримують шум.

Іноді доречним є використання комбінованих варіантів. Поєднання ідеально підібраних склопакетів та профілю призводить до чудового результату, для якого характерна не тільки висока шумоізоляція, але й надійність, довговічність, міцність.

Як покращити звукоізоляцію існуючих вікон

Нерідко проблеми з шумом у квартирі, будинку, офісі, магазині виникають не через звукопроникні характеристики склопакета, а внаслідок неправильного монтажу, відсутності регулювання фурнітури, застосування функції мікропровітрювання. Тому перед тим, як міняти вікна ПВХ на конструкції з підвищеними шумоізоляційними властивостями:

  • Перевірте, наскільки герметично прилягають стулки до рами у закритому стані. Можливо, потрібно відрегулювати фурнітуру.
  • Замініть резинки. Під час експлуатації ущільнювачі зношуються, іноді їх заміна кардинально змінює картину на краще.
  • Змініть герметизацію монтажного шва, адже якщо установка була виконана некоректно, навіть щільно закриті вікна ПВХ пропускатимуть шум з вулиці.
  • Виконайте ремонт укосів. Змінити ситуацію на краще допоможе утеплення укосів, коли під пластик або гіпсокартон закладається шар ізоляції, мінеральна вата, інші відповідні матеріали.


Якщо ви плануєте купити нові вікна, замовте високоякісну продукцію в компанії «Львівський балкон». Тут представлено різноманіття сучасних віконних систем, в яких надійна звукоізоляція досягається переважно певною формулою склопакета. Враховується профіль товщиною не менше 70 мм, збираються скла різної товщини.

При укладанні договору на день виміру надається додаткова знижка – 3%.