Яке скління балкона краще — розпашне чи розсувне?

Яке скління балкона краще — розпашне чи розсувне?

Якщо ви вирішили склити балкон, то одне з головних питань, на яке належить дати відповідь, — яке скління балкона краще? На практиці сьогодні використовується три основні рішення - скління розсувного, розстібного та безрамного типу. Залишимо третій різновид для окремої статті і зосередимося на перших двох. Чому? Вони найбільш потрібні у замовників і нерідко викликають більше питань на момент вибору.

У цій статті ми зібрали дані, отримані нами за довгі роки роботи зі скління балконів та лоджій. Це компетентна експертна думка, і ми сподіваємося, що вона буде корисною для вас.

Розпашне скління

Почнемо з орного скління. Орний механізм знайомий кожному - це перевірена класика з стулкою, що відкривається в бік.

Головна відмінна риса – універсальність. Використовувати розстібне скління можна і з пластиковими , і з алюмінієвими склопакетами. Такі стулки можна виготовити з відкидним механізмом і функцією мікропровітрювання.

Вибравши розстібне скління, ви будете впевнені, що конструкція відрізняється гарною герметичністю і надійно захищатиме ваш балкон від зовнішнього негативного впливу середовища. Однак у ряді випадків стулки можуть з часом вимагати регулювання, а при нестандартному плануванні балкона місця для їхнього відкривання буде недостатньо.

Розсувне скління

На відміну від описаного вище методу, тут стулка не відчиняється, а від'їжджає убік у спеціальних пазах. Це оптимальний варіант для тих, хто змушений використовувати балкони із малою площею.

Це традиційне рішення для холодного скління алюмінієм . У ряді випадків можуть виникати труднощі з миттям скла та з коректністю роботи розсувних стулок у зимовий період через наморожування на них льоду. Тому деякі виробники передбачили можливість скомбінувати в конструкції стулки розсувного та розстібного типів.

Багато недоліків окупаються зручністю використання, надійністю та відсутністю необхідності періодичного обслуговування (стулки не провиснуть з часом і не вимагатимуть регулювання).

Що вибрати?

В основному вибір диктують два фактори - площа балкона та бажаний тип скління (теплий або холодний). Обидва типи скління повинні виконуватися фахівцями з досвідом у цій сфері — так вдасться уникнути поширених помилок і гарантувати високу якість кінцевого результату.