Види режимів
- зимовий – забезпечує більш щільне примикання рамки віконної стулки вікна до віконної рами та допомагає зберегти у приміщенні тепло взимку;
- літній - характеризується приляганням стулки меншої щільності, що уможливлює постійну циркуляцію повітря та мікропровітрювання;
- стандартний або середнього прилягання стулки до рами - зазвичай у такому режимі вікно зі склопакетом і в літній, і в зимовий сезон працюють однаково добре, а ущільнювач у будь-яку пору року притискається оптимально.
Коли регулювати вікна
Після того як вікна були відрегульовані на літо, вони примикають до вікна нещільно. Тому приміщення додатково провітрюється через притвор. А отже, навіть при зачиненому вікні в будинок надходить свіже повітря. Взимку немає потреби у надходженні повітря з вулиці. Якщо вікно закрити негерметично, то в приміщенні стане холодніше. Щоб цього не сталося, слід експлуатувати фурнітуру як «зима». Перекладати фурнітуру в зимовий режим краще у листопаді, коли ще не так холодно. У режимі «літо» вікна переводять на початку теплого сезону.
Особливості регулювання вікон із металопластику
Регулювати вікно, його режим «зима-літо» означає управляти цапфою. У різних віконних систем вона повертається викруткою або вручну. Якщо температура надворі низька, цапфа притискається максимально. Якщо потрібно встановити режим «літо», тиск на матеріал, що ущільнює, знижують, тим самим підвищуючи циркуляцію повітря.
Ви можете заощадити сили та час, доручивши регулювання вікон професіоналам. Фахівці компанії «Львівський балконі» якісно відрегулюють віконний виріб, зберігши неушкодженими фурнітуру та вікно. Ціни на наші послуги є доступними, а замовлення ми виконуємо в короткий термін. Звертайтесь!