Склопакети або вікна, що гріють, замість опалення

Склопакети або вікна, що гріють, замість опалення

Як зробити так, щоб вікна не лише естетично виглядали, та й були багатофункціональними? Даним питанням замислились виробники склопакетів. Тому розробили склопакети, що гріють, або електрообігріваються скла з максимумом функціональності.

Обігрівач та вікно: 2 в 1

Проблеми з опаленням часто стосуються віконних отворів. Гарний склопакет повинен не пропускати повітря з вулиці всередину приміщення, будучи своєрідним утеплювачем. Виробники вирішили розширити цю функцію, створивши обігрівач у вікні. Як це працює?

У склі для вікон розташоване струмопровідне покриття. Воно працює від звичайної мережі, не використовуючи трансформаторів. Після включення поверхня починає рівномірно нагріватися до встановленої температури. Так, вікна можна використовувати як основне або додаткове опалення приміщення.

Під час проектування виробник задає необхідну потужність відповідно до потреб приміщення. Далі температура регулюється користувачем у встановленому діапазоні: від +25⁰ до 200-300⁰С.

Форма скління може бути різна. Якщо у вас в будинку закруглені прорізи, то виробник подумав про такий конфігурації. Також вікна можуть бути трапецієвидні, круглі, арочні і стандартні прямокутні. Спеціальні нагрівальні елементи вводяться в віконну раму і регулюються термостатом. Датчик регулювання температури встановлюють на найближчу стіну для легкості управління. Термостат ви також можете розмістити один на приміщення або окремо під кожне вікно.

Що дають теплі гріючі склопакети для вікон

Функціональність із повною начинкою. Саме так можна охарактеризувати дані склопакети. Вони повністю безпечні та вогнестійкі. Додатково:

  1. Гарна звукоізоляція.
  2. Збереження тепла.
  3. Обігрів приміщення.
  4. Гарна видимість.
  5. Регулювання прозорості.
  6. Захист від сонця.

ДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВІКНА З ПІДІГРІВОМ?

Склопакети з обігрівом відрізняються широкою сферою застосування. Вирішуючи, які вікна купити і, варто визначитися з тим, які функції для вас важливі найбільше і для якого приміщення вони будуть використовуватися. Пам'ятайте про те, що основна тепловіддача будинку (до 40%) відбувається через віконні отвори.

До основних переваг вікон з підігрівом можна віднести:

  • можливість самостійного регулювання температури (до 60 °C);
  • зменшення витрат на утеплення (хоча вам доведеться платити за електроенергію, яка і «живить» такі вікна, їх теплоізоляція дозволить надовго зберегти згенероване тепло);
  • наявність додаткового джерела обігріву (не обов'язково тримати їх включеними постійно, можна включати тільки при необхідності);
  • зниження ймовірності появи конденсату (особливо актуально для оранжерей, басейнів та інших приміщень, де часто перевищується точка роси).

Це передова технологія, що дозволяє одночасно реалізувати декілька функцій і вирішити ряд проблем в приміщенні.

Тому, якщо ви любите милуватися зоряним небом через мансардне вікно, обійтися без підігріву фактично не реально. Тільки такий варіант дозволить повністю уникнути криги, що перешкоджає огляду, або запотіванню скла.

Цікаво: дані склопакети, що гріють, не сушать повітря, створюючи комфортні умови в приміщенні. Обігрів відбувається лише у приміщення: зовні вікна холодні. І так, на поверхні, що обігрівається, дійсно можна смажити яйця та інші продукти.