Об'єднання балкону з кімнатою

Об'єднання балкону з кімнатою

Подібне інтер'єрне рішення давно користується великою популярністю. Власники квартир часто замовляють об'єднання лоджії та кухні (кімнати). Особливо якщо площадка з панорамним склінням не несе великого функціонального навантаження Такий варіант дозволяє значно розширити простір. Так що якщо вашій родині тісно на кухні, такий балкон може стати додатковою обідньою зоною, місцем для приготування, розміщення кушетки, крісел і т.д. Новий рівень комфорту чудово доповнить розкішний вигляд із французьких вікон. Скло в підлогу на балконі, об'єднаному з кухнею, виглядає дуже стильно.

Але не поспішайте розпочинати ремонт, якщо у вас немає дозволу на перепланування. Для його одержання потрібно зібрати пакет документів, а це досить трудомісткий процес.

Щоб не допустити порушень законодавства при складанні дизайн-проекту та швидко отримати «добро» на об'єднання кухні та лоджії з панорамним склінням , звертайтесь до нашої фірми. Тут же ви можете купити всі необхідні будівельні та оздоблювальні матеріали за привабливою ціною. Також у нас Ви можете замовити виконання роботи та дізнатися про її вартість під ключ.

Якщо ви все-таки вирішили самостійно поєднувати приміщення кухні та лоджії з панорамним склінням, доведеться зносити одну зі стінок. Неправильне знесення загрожує порушенням безпеки не тільки вашої квартири, але і всього будинку. Якщо стіна виявиться несучою, повністю видалити перешкоду вам не дозволять. Але досвідчений дизайнер підкаже, як гармонійно вписати її в інтер'єр (видаливши склопакет, з підвіконня можна зробити барну стійку, робочу поверхню).

Право на суміщення дають такі документи:

 1. проект перепланування;
 2. дозволи від різних держінстанцій (БТІ, архітектурного бюро);
 3. письмову згоду від сусідів та зборів будинку;
 4. підсумковий акт.

При переплануванні та об'єднанні конструкції з кухнею категорично заборонено:

 • виносити батарею на майданчик;
 • встановлювати там кухонну плиту.

Але всі ці проблеми можна вирішити: якісно утеплити приміщення, а плиту встановити підвіконня між двома приміщеннями. Таке рішення є абсолютно легальним та не несе загрози з погляду пожежної безпеки.

Приєднання лоджії з панорамним склінням має такі переваги:

 1. Додатковий корисний простір, у тому числі за рахунок покращення геометрії кімнати;
 2. Відхід від стандартного планування, що дає волю дизайнерській фантазії;
 3. Нерідко перепланування роблять, щоб згодом вигідніше продати житло;
 4. Ергономічний дизайн приміщення. Ви нарешті зможете надати кімнаті більше функцій. Наприклад, розмістити туалетний столик, стелаж, облаштувати затишний куточок для читання;
 5. Більше світла, а це покращує мікроклімат і навіть дозволяє заощаджувати на освітленні взимку;
 6. Додаткове місце для зберігання. У той же час, задіявши площу балкона, ви легше позбавитеся від мотлоху, що скупчився там.

Не забудьте і про деякі недоліки. Насамперед, це тяганина з узгодженням перепланування.

По-друге, розраховуйте на додаткові фінансові витрати, у тому числі на оплату послуг дизайнера та праці робітників.

По-третє, після ремонту у вас більше не буде балкона у звичному розумінні. Сушити білизну або складувати речі доведеться в іншому місці.

При демонтажі балконного блоку іноді залишаються вуха - зовнішні стіни будівлі. Це означає, що отримати єдиний простір все одно не вдасться.

Іноді після поєднання приміщень доводиться залишити поріг.

За відсутності архітектурних та технічних протипоказань експерти радять приєднувати балкон. Це рішення збільшує простір і дозволяє максимально використовувати його. Можна зробити міні-офіс, зону відпочинку, дитячу та навіть особистий спортивний куточок.