Огородження, перила на панорамному балконі

Огородження, перила на панорамному балконі

Будівельні норми наказують мати огородження. Такий елемент є гарантією безпечної експлуатації балкона.

Тому на лоджії з вікнами в підлогу обов'язково потрібні залізні чи будь-які інші поручні. При панорамному склінні парапет демонтують, але встановлюють внутрішню огорожу.

Класичним варіантом є залізні перила.

Дерев'яні огорожі французьких балконів будуть органічно виглядати в будівлях із бруса. Такий парапет має такі переваги:

  • краса натурального матеріалу;
  • простота монтажу;
  • широкий вибір варіантів оформлення.

З дерева можна виготовити балясини, різьблені перила. Іноді дерев'яні огородження доповнюють металевими деталями. Завдяки цьому конструкція стає міцнішою.

Дерево потребує регулярного догляду. Це досить вразливий матеріал. Він погано переносить вплив несприятливих зовнішніх чинників. Щоб уникнути гниття на дерев'яні огородження, необхідно наносити захисні склади – просочення, лаки, фарби. Подібну обробку необхідно повторювати з періодичністю щонайменше раз на рік. Тільки в цьому випадку можна продовжити термін служби виробів та зберегти їхню привабливість.

Огородження з нержавіючої сталі часто встановлюють у квартирі, особливо в новобудовах. Вони практичні, невибагливі у догляді, мало важать, відрізняються гарною міцністю та простотою складання. Поруччя з цього матеріалу відрізняються стильним виглядом. Вони можуть мати просту чи декоративну форму. Нержавіюча сталь гармонійно поєднується з полікарбонатом та іншими матеріалами.

Балкон можна захищати за допомогою пластикових секцій чи скляних щитів. Основні переваги ПВХ такі:

  • пластичність;
  • простота монтажу;
  • доступна ціна.

Такі вироби можуть мати будь-яку форму. Пластикові поручні мають привабливий вигляд і не іржавіють. Скло зазвичай використовує не окремо, а у поєднанні з металевими елементами.

Поруччя з кованої сталі - ідеальне рішення для шанувальників класичних французьких балконів.

 

Вироби такого типу мають висоту від 105 см. Ви можете вибрати готові перила, які пропонуються у великому асортименті. Також можна замовити виготовлення виробів за індивідуальним проектом. При виборі кованих огорож слід звертати увагу на якість самого матеріалу та його покриття. Від цього залежить їхня довговічність.

Парапет виконує роль прикраси. Тому важливо правильно підібрати конструкцію та дизайн цього архітектурного елемента.

Потрібні перила на балкон? Звертайтесь до компанії Львівський балкон, допоможемо Вам паідібрати та змонтувати перила на балкон