Утеплення панорамного балкона якісно та на довго

Утеплення панорамного балкона якісно та на довго

Французький балкон передбачає раму зі склом на підлогу. Якщо закрити вікнами верх та низ прибудови, ви отримаєте панорамний варіант скління. Візуальними ефектами такого рішення буде збільшення площі та полегшення конструкції. Панорамне скління виглядає красиво та стильно зсередини та зовні. Але не можна жертвувати комфортом для естетичних міркувань. За бажанням встановити вікна в підлогу і провести євроремонт лоджії, подбайте про захист від холоду.

Особливості утеплення панорамного балкону

Наступні етапи після монтажу світлопрозорих конструкцій – підвищення ефективності енергозбереження та оздоблення прибудови.

Багато власників квартир цікавляться, як утеплити балкон з великим віконним отвором. Ізолюють від холоду лише теплу прибудову з відповідними склопакетами. Не варто намагатися утеплити панорамну лоджію з алюмінію – це безглузда витівка. Адже основна частина тепловтрат обумовлена ​​наявністю вікон, а металевий профіль захищає тільки від вуличного пилу, опадів та вогкості.

Утеплення балкона з французькими вікнами перешкоджає витоку нагрітого повітря під час опалювального сезону.

До реалізації цієї ідеї потрібно підходити комплексно. Ваше завдання - одночасно не пустити холод усередину і не дати теплу просочитися на вулицю. За бажання створити додаткове житлове приміщення потрібно продумати систему обігріву.

Оформлення розташованої вздовж стіни будинку майданчика вікнами в підлогу може бути:

  • тристороннім (для балконів);
  • фасадним (для лоджій).

Утеплення панорамного балкона слід проводити за допомогою якісних матеріалів. Найкраще використовувати багатокамерні низькоемісійні склопакети. Це важлива умова підтримки комфортної температури. Віддавайте перевагу продукції перевірених виробників: Veka, Rehau, KBE.

Найбільш ефективним рішенням для підвісної прибудови з панорамними вікнами буде монтаж теплої підлоги.

Визначити, як утеплити панорамний балкон якнайкраще, досить складно. В силу своєї конструкції він є холоднішим приміщенням. Балкон з панорамним склінням має три відкриті стіни, тому його складніше зробити затишним. Також далеко не кожна плита здатна витримати велике навантаження. Теплоізоляційні роботи можуть спричинити деформацію прибудови. Стандартна основа не впорається із вагою двокамерного профілю. Тому до початку робіт слід вивчити стан плити та узгодити плановані зміни з житлоінспекцією та БТІ.

 

У випадку з лоджією звертати увагу на вагу вікон не потрібно. Для її скління однаково підійде теплий і важкий профіль ПВХ. Плита заглибленого у фасад майданчика має хорошу здатність, що несе. При цьому відкритою залишається лише одна сторона (фронтальна). У разі кутового розташування лоджія має дві відкриті частини.

Лоджія з вікном на всю стіну може бути прозорою лише з фасадного боку. Це робить її утеплення ефективнішим у порівнянні з прибудовою, яка має тристороннє панорамне скління. Крім підлоги та стелі потрібно захистити від холоду бічні поверхні. Це дозволить звести втрати втрати до мінімуму.

Як бачите, немає нічого складного у тому, щоб утеплити лоджію з панорамним склінням. Особливо якщо це приєднана зона. Інші сприятливі фактори – це невелика площа та відкритість однієї сторони. Якщо температура приміщення, що примикає, прийнятна, утеплення лоджії з панорамним склінням не вимагає монтажу провідників тепла в підлогу. Залежно від матеріалу утеплювача ціна утеплення панорамного балкона буде відрізнятися.

Дізнайтесь скільки коштуватиме утеплити панорамний балкон. Зателефонуйте нам та отримайте індивідуальний розрахунок за 10 хвилин

Утеплення стелі та стін

Не лише вікна, а й холодні стіни здатні пропускати холод. Утеплення панорамної лоджії має охоплювати всі поверхні прибудови. Гранично допустима товщина матеріалу для ізоляції – 50 мм. Тому рекомендується використовувати два види тонкого утеплювача.

Технологія включає такі етапи:

  1. Ретельне очищення зони проведення робіт.
  2. Обробка поверхонь антисептичним засобом. Цей захід дозволяє запобігти появі грибка.
  3. Укладання та фіксація шару гідроізоляції.
  4. Установка решетування стін. Для закріплення брусів використовують дюбелі зі стопорними саморізами. Вибирати профіль із металу не рекомендується: він проводить холод і ускладнює конструкцію.
  5. Підрізування та укладання листів теплоізоляції на будівельний клей. Каркас не потрібний у разі кріплення матеріалу за допомогою монтажних грибків. Щоб уникнути утворення щілин плити необхідно укладати максимально щільно.
  6. Створення термоізоляції – для цього зазвичай використовують пінофол.
  7. Влаштування електропроводки відповідно до приписів СНиП.
  8. Лицьове оздоблення. Листи гіпсокартону та ПВХ, дерев'яна вагонка надають приміщенню закінченого та презентабельного вигляду. Перелічені матеріали мають хороші теплоізоляційні властивості та сприяють додатковому комфорту.