Переваги пластикових вікон

Переваги пластикових вікон

За багатьма параметрами вікна з дерева програють аналогам з полівінілхлориду, тому їх частіше змінюють на пластикові. Конструкції з ПВХ забезпечують високий рівень теплоізоляції та безпеки, вони міцні та довговічні, екологічні, естетично виглядають і практично не потребують догляду.

Чому у багатоповерхових будинках трапляються дерев'яні вікна?

Багато домовласників не поспішають змінювати типові віконні системи з рамами з деревини на пластикові. Причини різні: обмежений бюджет, тривалий ремонт, відсутність надійного підрядника. Про доцільність монтажу ПВХ-вікон сперечаються лише ті, хто не обізнаний про їхні переваги.

На відміну від дерев'яних виробів пластикові вікна не потрібно щороку утеплювати ватою, поролоном, заклеювати в них зазори на зиму, чистити рами від утеплювачів навесні, грунтувати і фарбувати, щоб уникнути розсихання. Дерев'яні вікна складно обслуговувати, і вони сильно пропускають шум з вулиці, пил, недостатньо герметичні. Деревина екологічно безпечна, але і ПВХ не є токсичним. Він невимогливий у догляді та довговічний. Дерев'яний профіль служить до 15 років, а сучасний із пластику може експлуатуватися до 60 років, зберігаючи свої властивості.

7 причин встановити пластиковий профіль

  • Теплоізоляція Першими склопакети із пластиковими рамами почали встановлювати німці. Вони дбали про економію коштів на дороге опалення. Популярність ПВХ-вікон невипадкова: вони надійно утримують тепло всередині приміщення, захищають останнє від протягів, холоду, дощу та снігу. Практичні росіяни активно змінюють конструкції з дерева на пластикові та економлять на енергоресурсах.
  • Шумоізоляція. Тиша сприяє ефективній роботі, гарному самопочуттю, більш тривалому життю. Комфортну звукоізоляцію в приміщенні здатний забезпечити ПВХ-профіль зі склопакетом . Виріб утримує до 60% шуму, тим самим скорочуючи на 60% можливість виникнення мігрені, втоми. Це особливо актуально для жителів мегаполісів, де шум на вулиці в 2–3 рази вищий за норму.
  • Безпека  — додатковий захист від проникнення на сторонні сторони. Пожежобезпечний та нетоксичний склопакет з однією камерою значно важче розбити, ніж стандартну віконну конструкцію, і злам займає в 5 разів більше часу.
  • Стійкість до вітрових навантажень . Профіль стійкий до тиску і не розбивається за сильного вітру.
  • Міцність склопакетів  – підвищується з використанням удароміцної плівки, загартованого або підвищеної товщини скла – триплексу.
  • Невимогливість до догляду . ПВХ-вікна не потрібно утеплювати, ґрунтувати, затирати, фарбувати. Доглядати їх легко і швидко — достатньо мити їх змащувати раз на 2–3 місяці.
  • Дизайн . Конструкції із пластику у вигляді арки, прямокутника або кола акуратно та стильно виглядають на відміну від дерев'яних радянських аналогів, покритих товстим шаром фарби. Пластик фарбується на виробництві та не вигоряє на сонці десятки років.

Ризики під час монтажу пластикових вікон

Полівінілхлорид містить свинець і майже пропускає кисень. Але свіже повітря вільно надходить у приміщення через пластикове вікно, оснащене системами мікровентиляції. Віконні профілі з пластику коштують дорожче за дерев'яні, але швидко окупаються за рахунок практичності та мінімального, недорогого догляду, економії на енергоресурсах. Важливо не тільки вибрати якісні пластикові вікна, а й доручити їхню установку надійному підряднику.

Замовити професійний монтаж сучасних ПВХ-конструкцій ви можете у нашій компанії. «Львівський балкон» реалізує та встановлює за доступними цінами віконні системи  у Львові та області. Викликайте замірника на об'єкт через зворотний зв'язок.