Монтаж конструкції з алюмінію на балконі. своїми силами

Монтаж конструкції з алюмінію на балконі. своїми силами

Конструкція лоджійного скління з прохолодного алюмінієвого профілю поставляється в розібраному вигляді (комплект з лінійних елементів, розсувних стулок, відливів, кріпильних деталей і т.д. Складання рами здійснюють на місці. Перед установкою установки парапет і плита вищерозташованого балкона повинні бути очищені від обшивки та інших сторонніх деталей.

Зібрану раму з холодного алюмінієвого профілю визначають на парапеті балкона і фіксують за допомогою збірних петель і оцинкованих саморізів до плити вищерозташованого балкона

Козирок прикручують саморізами до лоджійної плити
По розмітці зі смуги сталі з полімерним покриттям і за допомогою покрівельних ножиць заготовляють відлив
Відлив встановлюють із зовнішнього боку рами
Всі стики козирка і відливу з покрівельної сталі з захисно-декоративним полімерним покриттям обробляють.

Монтажні шви (зазори між парапетом, балконною плитою, стінами та профілем рамної конструкції) заповнюють пінним утеплювачем (монтажною піною)
Монтують скління глухої стулки. Акуратно визначають штапики (притискні планки, що забезпечують непроникне примикання скла коконній рамі)
Вид балконного скління з холодного алюмінієвого профілю зовні.

Скління тераси своїми руками

Безрамне балконне скління не запитує складного технічного обслуговування, добре виключно раз на рік обробити силіконовим спреєм, що пересуваються кількості.

Монтаж конструкції з ПВХ-профілю
Перед початком монтажу самої ПВХ конструкції повинен буде ґрунтовно примножити отвір у який буде оселятися рама.

У цьому випадку як опори склінню представляється зварна рама, виготовлена ​​з сталевого профілю, внутрішні порожнечі якого переповнені збірною піною.

Збираємо раму

  • Складання реалізовуємо за допомогою оцинкованих шурупів. До низу зміцнюємо профіль-підставку, а до верхівки закріплюються відливи.
  • Під раму підкладають опорні колодки. З боків ввертають прокладки за допомогою яких можна координувати величину збірного зазору.
  • Анкерними болтами зміцнюємо натільну та бічні кількості ока
  • Всі роботи зі встановлення рами беззастережно супроводжуємо виміром рівнем.
  • Наприкінці монтажу зміцнюємо перевагу рами.
  • Скління тераси пвх профілем

Як навісити стулки

Якщо монтаж стулок відбувається на рейки, то на них спочатку потрібно «одягнути» напрямні. Після цього слід повісити посередню стулку, що ковзає по спільній спрямовує зі своєю односпрямованою «сусідкою»

Захисну плівку рекомендовано фотографувати тільки після завершеного закінчення робіт з монтажу скління, але не забувайте і про те, що вже через 30-40 днів для того щоб звільнити її доведеться докласти вже вдвічі більше зусиль, а потім потім доведеться приєднувати по тонкій смужці , син у мене у стягнення за своє «розгильдяйство» валандався з очищенням одного віконця незіпсований день, тож не тягніть.

Дізнайтесь вартість скління Вашого балкона у компанії «Львівський балкон»Надішліть заявку/ Довіряйте роботу професіоналам