Плюси профілю з алюмінію:
- такі системи часто випускають у вигляді розсувних пристроїв, це дозволяє економити простір;
- маленька вага виробу, що дозволяє склити будь-яку лоджію;
- раму можна фарбувати в будь-який колір за допомогою порошкового барвника, таким чином, він підійде для будь-якого дизайнерського рішення;
- дешевше, ніж пластикові вікна.
Недоліки профілю:
- невеликий відсоток заощадження тепла;
- недостатньо герметична конструкція.
В цілому класичний, холодний алюмінієвий профіль значно гірше зберігає тепло і не підходить, якщо ви плануєте використовувати лоджію як житловий простір взимку і восени.
Розрахуйте точну вартість скління лоджії у компанії «Львівський балкон».
Типи скління алюмінієм:
Холодний тип (класичний)
У цьому випадку застосовують конструкцію, яка має більш тонку структуру. Різні види утеплювачів при цьому не використовують. Скло можна застосувати одинарне. Основне призначення цього виду скління – захист від попадання вологи, вітру, але він не має достатньої теплоізоляції.
переваги:
- ціна
- мала вага
- розсувна конструкція
недоліки:
- пропускають холод
Теплий тип (теплий алюміній)
Такий варіант передбачає присутність усередині продукту утеплювача або терморозриву. Також слід використовувати хороші склопакети. Але варто врахувати те, що вартість профілю з утеплювачем більша, ніж ПВХ продукції. Тому варто подумати, перш ніж його застосовувати, адже показники термоізоляції конструкції ПВХ такі ж, як і утепленого. Цей спосіб підійде для старих будівель, які вже менш міцні та можуть не витримати навантаження ПВХ виробів. Алюміній, як легший матеріал, допоможе вирішити це питання.
1переваги:
- розсувна конструкція
- теплозбереження
недоліки:
- ціна (трохи дорожча за вікна пвх)
Як встановити алюмінієвий профіль
Підготовка до роботи:
- Насамперед, слід демонтувати старі рами.
- Очистити поверхню від залишків будівельного сміття.
- Для надійного кріплення слід встановити на балконні перила брус із деревини.
Встановлення профілю:
- Перед тим, як виконати встановлення профілю, потрібно виконати кілька простих операцій. Вони допоможуть спростити подальшу роботу.
- Насамперед, потрібно зняти з конструкції всі пристрої, які її відкривають.
- Щоб запобігти пошкодженню, необхідно зняти скління там, де це можливо і з глухих частин.
- Далі кріпляться пластини до рами з довжиною кроку 70 см. Кріплення можна виконати за допомогою саморізів. Підготовлену вищезгаданим способом конструкцію піднімають і встановлюють у віконному отворі. Далі раму необхідно вирівняти, використовуючи для цього клини. Потім кріплять виріб до стін та парапету.
- Щілини закладають монтажною піною, якщо установка виробляється взимку, то використовують спеціальну піну для низьких температур. Встановлюють укоси, відливи, підвіконня.
Монтаж - найвідповідальніший крок і краще довірити його професіоналам, інакше вікна протікатимуть, продуватимуть і швидко вийдуть з ладу.