Способи виносу балкону

Способи виносу балкону

Необхідно вирішити, як саме проводитиметься розширення: на підставі плити або підвіконня. Кожна технологія має власну специфіку.

Винос по підвіконню

При виборі такого варіанта розмір підлоги не змінюється. Приміщення збільшується за рахунок висування заскленої рами назовні (відстань відповідає ширині підвіконня). Винос може бути фронтальним або охоплювати усі 3 сторони.

Скління лоджій виконують аналогічним чином, але бічних нарощування зазвичай не роблять. У такій прибудові найдоречніше розсувати кордони по підвіконню. Винесення з одного боку плити на косих лоджиях часом допомагає скоригувати геометрію приміщення (надати йому правильну прямокутну форму).

Межупідвіконня можна перенести на відстань до 300-350 мм .

Такий спосіб широко застосовується в панельних будовах. Він дозволяє встановити повноцінне зручне підвіконня, зробити полицю під рослини або книги.

Подібна конструкція є абсолютно безпечною у використанні: на підвіконня можна спиратися, ставити на нього горщики з кімнатними квітами.

Винос балкона по підвіконню може мати ще один різновид. Це так званий «метелик». Такий варіант реконструкції не потребує реєстрації незалежно від параметрів приміщення. При реалізації цього проекту відсуваються лише бічні сторони.

Винос по підлозі

Необхідно вирішити, як саме проводитиметься розширення: на підставі плити або підвіконня. Кожна технологія має власну специфіку.

1

Такий варіант перетворення, як винос по підлозі, здійснити складніше, але збільшення площі може бути дуже значним. Винос балкона по плиті дозволяє відвоювати до півметра додаткового простору. На таку відстань можна відсунути кожну стіну. Цю технологію застосовують у будинках із металевим парапетом.

Виконати винесення конструкцій на нижніх поверхах набагато простіше: знадобиться спорудити фундамент або встановити палі для зміцнення балкона.

Щоб розширити основу, необхідно демонтувати парапет, наростити плиту і посилити її спеціальними швелерами. Потім слід виварити новий каркас, обшити його зовні та ретельно утеплити усередині.