Балкон з виносом: способи та вартість

Балкон з виносом: способи та вартість

Мешканці малогабаритних квартир бувають часто незадоволені стандартним плануванням житла. Зокрема, багато незручностей завдають вузьких мініатюрних балконів. Проблема є актуальною як для старих забудов, так і для нових багатоквартирних будинків бюджетного типу. Тому багато хто вирішує збільшити вільну площу, замовивши виносне скління балкона. Це єдиний доступний спосіб розширити функціональні можливості приміщення, тому попит на таку послугу досить великий.

Скління переносять за межі плити основи завдяки створенню спеціального каркасу.

Установка виносних рам спричинить деякі технічні складності. Також збільшиться тривалість процесу. Адже перед монтажем рам потрібно виконати додаткові маніпуляції. Зокрема, знадобиться створити виносну конструкцію з кронштейнів та влаштувати новий каркас. І, звичайно, вартість балкона з виносом буде вищою за звичайне скління.

Деякі власники квартир задаються питанням, як зробити виносний балкон у квартирі. Але від цієї ідеї краще відмовитися, навіть якщо ви маєте зварювальний апарат та деякий досвід у аматорському будівництві. Така робота має власну специфіку. Впоратися з нею самотужки буде нелегко. Тому краще одразу довірити її професіоналам.

Існує 3 способи реалізації даного проекту: балкони з виносом по підлозі, підвіконня і комбінований варіант. Ці та інші моменти будуть розглянуті у цій статті.

Дізнайтесь вартість скління Вашого балкона з виносом у компанії «Львівський балкон»Надішліть заявку:

 

Обмеження та заборони

У деяких ситуаціях виконати балкон із виносом неможливо. Розширювати простір не можна в таких випадках :

  • виносна конструкція важить більше 80 кг, а стіна, що несе, не розрахована на таке навантаження (ця проблема виникає, коли планується встановлювати вікна ПВХ);
  • «вік» прибудови перевищив 20 років;
  • конструкція розташована на першому поверсі (якщо розширити площу, виступаючий козирок буде «збирати» опади і все сміття, що летить зверху);
  • у плиті основи виявлено тріщини, вона кришиться або покривається сколами по краях;
  • металеві елементи конструкції порушені іржею;
  • аварійний стан стіни, що примикає до балкона (цегла, що випадає, тріщини);
  • Проведені роботи завдадуть незручності сусідам або завдадуть шкоди їхньому балкону (претензії може спричинити появу тіні, збільшення навантаження на конструкцію).

Питання безпеки має першорядне значення. Якщо будівля стара, і лоджію або балкон давно не ремонтували, спочатку потрібно буде замінити (зміцнити) основну конструкцію.

Наскільки можна розширити балкон?

Перш ніж замовляти подібний варіант скління, потрібно визначитися, скільки вільних сантиметрів ви потребуєте.

Якщо господар житла не має дозвільних документів на винесення прибудови, він зможе збільшити площу лише на 30 см із допустимих 50 (гранична величина).

Таке перетворення може дати відчутний ефект. особливо якщо площа додається одночасно по підлозі та підвіконні. Викроєних десятків сантиметрів найчастіше вистачає навіть для розміщення компактних меблів (диванчика, тахти).

Щоб розширити простір до максимуму, потрібно залагодити пов'язані з цим заходом бюрократичні аспекти. Якщо технічний стан парапету незадовільний, його необхідно зміцнити. Інакше плита не витримає ваги майбутнього скління.

Якщо ви хочете встановити масивний майданчик (наприклад, на палях) вам знадобиться отримати дозвіл від всіх сусідів, що проживають нижче за вас. Не варто нехтувати інтересами мешканців будинку: через суд вас можуть змусити повернути початкові розміри.